Masal Şatosu: (Sihirli Davet) Filmini Full HD izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
4,4 IMDB Puanı 125 Yorum 22,097 Görüntülenme

Masal Şatosu: (Sihirli Davet) Filmini Full HD izle

Masal Şatosu: (Sihirli Davet) izle,yerli film kategorisinde en çok çocuklar sinemada izledi.Ecrin su oynadı.En güncel yerli film olan filmi full hd tıkla 720p izle.
Masal Şatosu’na Davetlisiniz
Ağustos ayının sonlarında yaz tatiline veda eden bir yapım olarak çocukların ve büyüklerin karşısına çıkan Masal Şatosu Sihirli Davet ile fantastik bir dünyada gezintiye çıkıyoruz. Masalın kahramanı olan genç bir kız vardır. Bu kızın başından geçenleri adım adım biz de onunla yaşıyoruz. Oldukça güzel bir dünyada yaşananlar farklı bir bakış açısı ile seyircinin karşısına çıkarılmış. Fantastik olayları ve anlatımları sevenler için etkileyici bir film olarak tercih edilebilecek filmler arasında yer almaktadır. Gerçek dünya ve hayal dünyası birbirine çok yakın olarak anlatılmıştır.

Masal Şatosu Sihirli Davet ( Ecrin Su )
Filmi izlediğinizde yaşadığımız dünyadan hayal dünyasına bir adımda geçiş yapabilirsiniz. Masal Şatosu Sihirli Davet filmini izlediğinizde bu davete katılmış olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Filmin tanıtımlarında çokça adı geçen ve filmin tanıtımına bu anlamda katkıda bulunan Ayça Tilki Alenya Tilki’nin kız kardeşidir.
Masal Şatosu Sihirli Davet Filminin Konusu
Filmde Neşe adlı genç kahramanımız arkadaşları, abisi ile çok güzel bir tatil geçirmektedir. Neşe bir gece evlerinin bahçesinde çok farklı olaylara şahit olur. Bahçede gördüğü bir cüce onların bahçesine bir şey gömmektedir. Neşe o an bir şey yapamaz ama sabah olur olma hemen dışarı çıkar ve cücenin ne gömdüğüne bakmaya gider. Neşe cüce tarafından bahçeye gömülen anahtarı bulur. Bu anahtar normal bir anahtar değildir. Bu sihirli bir anahtardır. Neşe ve arkadaşları bu anahtar ile sihirli bir dünyanın kapılarını aralamaktadır. Bu dünya gerçek dünyadan farklı ve eğlenceli denilebilecek bir dünyadır.

Vizyon Tarihi
Burak Kuka yönetmenliğinde çekilen başarılı film 30 Ağustos 2019 tarihinde vizyona girdi. Çocuklar ve gençler tarafından çok beğenilerek izlenen film yaz tatilini bitirip okula başlayacaklar için güzel bir sürpriz olarak izlendi.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Masal Satosu: Sihirli Davet

  Senaryo:

  Basak Gulsoy

  Yorumlar (125)