Mavka Orman Şarkısı 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.5 IMDB Puanı 510 Görüntülenme

Mavka Orman Şarkısı 2023 izle

Mavka Orman Şarkısı izle 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720P-izle Full HD Sinema Filmi Tek Parça 4k ve 1080P izle Mavka: The Forest Song, 2023 yılında yayınlanacak olan bir animasyon filmidir. Film, Orman Şarkısı adlı Ukraynalı bir efsaneye dayanarak kurgulanmıştır.

Filmin konusu, Orman Şarkısı'ndaki kahraman Mavka’nın hikayesini anlatıyor. Mavka, büyük umutlarla, çok güzel bir kızdır. Fakat, kötü niyetli insanların yaptıkları kötülüklerden dolayı, Mavka'nın yaşadığı orman, her geçen gün tehlikeye girmiştir. Mavka, ormanın tehlikeye düşmesini durdurmak için cesur bir mücadele içerisine girecek ve insanlıkla orman arasındaki dengeyi koruması gereken bir yol bulacaktır.

Mavka, olağanüstü bir doğal güçle donatılmıştır. Bu güçleri, ormanın tehlikeye düşmesini önlemek için kullanır. Mavka, ormanın yaşamını korumak için güçlü doğa güçlerine sahip olan bir yaratık olan Leszy ile işbirliği yapar. Mavka, Leszy ile birlikte hayvanların ve bitkilerin hayatını korumaya yardımcı olur.

Mavka, kötülükleri önlemek ve doğanın dengeyi korumak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Yolculuğu sırasında, Mavka, güçlü ve cesur insanların yardımı ile, kötülükleri durdurmaya ve doğaya zarar vermeyen bir orman yaratmaya çalışır.

Mavka: The Forest Song, maceradan ziyade, duygusal bir hikayeyi anlatmaktadır. Film, birçok temel konuya vurgu yaparak, doğanın korunması konusunda önemli mesajlar vermektedir. Filmin mesajının özeti, insanların doğaya ve hayvanlara karşı dikkatli olmaları gerektiğidir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Mavka: The Forest Song

  Yayın Tarihi:

  29 Aralık 2022

  Senaryo:

  Jeffrey Hylton, Yaroslav Voytseshek

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?