Mutluluk Zamanı izle ( 2017 Filmi )
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 57 Yorum 8,140 Görüntülenme

Mutluluk Zamanı izle ( 2017 Filmi )

mutluluk zamanı izle, 2017 yılı romantik komedi film youtubede full hd yayınlandı ve int. de tek parça izlendi.Filmi izlemenizi öneririm.
İç Isıtan Bir Romantik Komedi Mutluluk Zamanı
Mutluluğu aramak için çıkılan bu yolda her zaman yanlış adreslerde konaklamış olan Mert, kendi mutluluğun çok özel bir kadında olduğunu yer ya da geç fark edecektir. Tatlı bir romantik komedi olan Mutluluk Zamanı filminde, insanları mutlu ederek olmak istedikleri kişiye dönüştüren bir şirketin sahibi olan Mert ve onun karşısına çıkan Ada’nın hikayesi anlatılır.

Mutluluk Zamanı Full HD izlendimi ?
Mert, kendi geçmişiyle yüzleşmeden yaşam koçluğuna başlayan ve başkalarının hayatına dokunarak iyileştiren mükemmel biri olarak öz güven sahibi bir çapkındır. Mert geçmişinden kaçarak elindekileri kazanmış biriyken Ada hayatını kendi geçmişinin üzerine kurmayı bilen, yere sağlam basan genç bir kadındır. Bu iki zıt insanın hayatları kesiştiği zaman ise olaylar farklı yönde gelişir ve elbette aşk kapıyı çalar.
Başkalarına Şans Olan Bir Adamın Kendi Şansını Bulması
Hayatında istediği her kadını elde etmeyi bilmiş olan Mert, Ada ile tanıştıktan ve kadının cazibesine olan tepkisizliğinden sonra hırslanarak kadını elde etmeye çalışır. Heykeltıraş olan Ada ise başta ketum olduğu bu adamı tanıdıkça içinde bazı duyguların yeşermesini engelleyemez olur. Mert de Ada’yı daha iyi tanımaya başladıktan sonra hayatındaki bazı şeylerin farkına vararak değişmeye başlar.

Mutluluk Zamanı ( Youtube)
Ada’nın ağabeyi olan Tarık ise, kendisini hayatta hiçbir şeyi başaramamış ve asla başarayamayacak bir kaybeden olarak görmektedir. Mert, iki kardeşin hayatına sızdığı zaman Tarık’ın da hayatı farklı bir yöne doğru evrilir. Ancak ne Tarık Mert’in kız kardeşine olan aşkından haberdardır ne de Ada ağabeyinin Mert ile çapkınlık dersleri işlediğini bilmektedir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Mutluluk Zamanı

  Senaryo:

  Buğra Gülsoy

  Resimler

  "Mutluluk Zamanı izle ( 2017 Filmi )" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (57)