Oflu Hoca: Trakya’da izle Full HD ( indir )
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.3 IMDB Puanı 32 Yorum 13,339 Görüntülenme

Oflu Hoca: Trakya’da izle Full HD ( indir )


Karadeniz Macerası

Karadeniz bölgesi denince akla gelen ilk şehirlerimizden birisi Trabzon’dur. Trabzon deyince de ilk akla gelen ilçe Of ilçesidir. Of ilçesinde yaşanan bazı komik olayların dikkat çekmesiyle beyaz perdeye uyarlanan yeni bir karakter görmekteyiz. Oflu hoca komik esprileri ve sivri zekasıyla herkesi kahkahaya boğarken izleyicileri ekranlara bağlıyor. Oflu Hoca macerası 3 seriden oluşmaktadır. Karadenizlilerin kendine has özelliklerinin ön plana çıktığı ve sivri zekalarının etkili olduğu bir macera filmi olarak karşımıza Oflu Hoca Trakya’da filmi çıkıyor. Bakalım Oflu Hoca Trakya’da neler yapacak?

Kahkaha Makinesi Hoca ve Maceraları

Oflu Hocanın Şifresi
Maceranın ilk filminde başkaları için kâbus gibi olan bir gün aslında Oflu Hoca için sıradan günlerden biridir. Çünkü o her gün bir yerel bir kanalda sivri zekasıyla akıl hocalığı yaparken bir yandan babasını kontrol altına almak zorunda ve her gün değişik bir maceranın içine düşmektedir. Tüm bunlar azmış gibi hayatını değiştirecek komik bir rekabetin ortasında kalır. Ve olaylar ardı ardına gelişir.

Oflu Hoca’nın Şifresi 2

Filmin ikinci serisinde maceralara kaldığı yerden devam ediliyor. Ahmet, Oflu Hoca’ya hem parasını hem de başkanlığı kaptırdığı için öfkelidir. Tekrar başkan olmanın yollarını arar. Bununla birlikte Ahmet’in Oflu Hoca için hain planları vardır ve komik olaylar baş göstermeye başlamıştır.

Oflu Hoca’nın Başına Gelenler

Oflu Hoca Trakya’da
Oflu Hoca serisinin üçüncüsü olan Oflu Hoca Trakya'da filmi, başkanlığını üstlendiği Doğanspor'a oyuncu transfer etmek için Lüleburgaz’a gelen Hoca'nın maceralarına yer veriyor. Oflu Hocayı çıktığı yolda yine olmadık sürprizler beklemektedir. Kahkahalara doyamayacağınız ve tekrar tekrar izlemek isteyeceğiniz bir film daha sizlerle olacak. Bu unutulmazlar arasında yer alacak komedi filmini kaçırmamanızı öneririz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Oflu Hoca Trakya'da

  Senaryo:

  Ferhat Ergün

  Resimler

  "Oflu Hoca: Trakya’da izle Full HD ( indir )" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (32)