OMG! Oh My Girl – Gör Beni Artık 2022 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 477 Görüntülenme

OMG! Oh My Girl – Gör Beni Artık 2022 izle

OMG! Oh My Girl - Gör Beni Artık 2022 izle Kore Filmi Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle Full HD Filmi 720p-izle Tek Parça 4k ve 1080p izle Oh My Girl, 2022 yılında çekilen bir komedi filmidir. Filmin başrollerinde, 13 yaşındaki Sam (Megan Stott) ve kendisiyle aynı yaştaki arkadaşı, güzel ve zeki Mia (Hannah Kocyigit) bulunmaktadır.

Film, iki arkadaşın yaşadıkları çocukluk maceralarıyla başlar. Sam ve Mia, arkadaşlarıyla birlikte köylerine çok yakın olan bir ormanda gezmeye giderler. Ormanda, şimdiye kadar hiç kimsenin görmediği bir şeyi görürler. Bu şey, bir tür gizemli kraliçe olan "Oh My Girl" efsanesidir.

Mia ve Sam, kraliçenin varlığını ispatlamak için tüm arkadaşlarını ormanda araştırmaya ikna ederler. Gizemli kraliçe hakkındaki aramalarının arkasındaki sebep, Sam'in babasının ormanda kaybolduğunu öğrenmesidir. Babasını aramak için, Sam ve Mia, kraliçenin varlığını kanıtlamaya çalışırlar.

Arkadaşlarının aramaları, köyün hakkında efsaneyi yeniden canlandırmak için bir çaba göstermek üzere, büyük bir köy partisine dönüşür. Köyün çocukları, Oh My Girl efsanesinde köylerini kurtarmaya çalışır ve köyü kurtarır.

Sam ve Mia, efsanenin gerçekliğini ispatlamak için büyük mücadeleler verir. Bu maceraları, arkadaşlıklarını güçlendirir ve Sam'in babasını bulmaya çalışan arkadaşlarının desteğiyle başarırlar.

Oh My Girl, Sam ve Mia'nın arkadaşlıklarını, cesaretlerini ve aradıkları gerçekliği keşfetmelerini temel alan eğlenceli bir komedidir. Film, küçük bir köyün, çocukların her şeye inanmalarıyla, büyük bir köy partisine dönüşmesini konu almaktadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  OMG! Oh My Girl

  Yayın Tarihi:

  27 Ekim 2022

  Senaryo:

  Thitipong Kerdtongtawee, Thanaram Prameboon

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?