Peri: Ağzı Olmayan Kız Filmi Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
19 Yorum 6,208 Görüntülenme

Peri: Ağzı Olmayan Kız Filmi Full HD izle

Peri: Ağzı Olmayan Kız Hakkında
7 Şubat 2020 tarihinde vizyona girecek olan Peri: Ağzı Olmayan Kız filmi fantastik macera türünde çekilmiştir. Türk filmidir. Başrol oyuncuları: Elif Sevinç, Denizhan Akbaba, Özgür Civelek’dir. Çocuk ve genç oyuncuların oynadığı film yakın zamanda sinemada gösterime girecek ve konusuyla ilgi göreceğe benzemektedir. Filmin yönetmeni Can Evrenol’ dur.
Cem Özduru’nun Perihan adındaki çizgi romanından esinlenilerek ortaya çıkan film fantastik tarzda çekilmiştir. Çocuklar ve büyükler tarafından izlenebilinecek olan film ve sahneleri, tabiat ve doğada geçen sahneleri ile izleyici karşısına çıkmayı beklemektedir. Genç bir kızın farklı hayat hikayesi seyirciyi büyüleyeceğe benzemektedir.
Peri: Ağzı Olmayan Kız Konusu
Peri adındaki kız bir patlamadan sonra dünyaya gelmiştir ve ağzı yoktur. Ağzında kırmızı bir bağ ile dolaşan genç bir kız çocuğunun hayatı anlatılmaktadır. Peri babası ile birlikte bir kasabada bulunan ormanda yaşamaktadır. Ağzı olmadığından dolayı birçok zorlukla karşılaşır ama en büyük güç kaynağı babasıdır. Bir gün babasını kaybeder. Babasız bir hayatta yaşamaya alışık olmayan Peri, birçok zorlukla karşılaşacaktır.
Tek başına hayat mücadelesini vermek Peri için artık çok zor bir durumdur. Bu zorlukların içerisinde onu yalnız bırakmayan ve ona yardımcı olmaya çalışan başka kişiler de olacaktır. Çocuk oyuncuların rol aldığı fantastik türde macera içerikli bir film olan Peri: Ağzı Olmayan Kız filmi merakla beklenilmektedir. Görsel sahneleri ve biraz da korku filmlerini anımsatan heyecanı ve müzikleri ile sinema sevenler tarafından beğenileceği düşünülmektedir.


FİLMDEN İLK SAHNE 720P - FULL 720P - HD 720P - KALİTE

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    Peri: Ağzı Olmayan Kız

    Yorumlar (19)