Recep İvedik 5 Full HD izle
8.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.1 /10 (7)
3.5 IMDB Puanı 105 Yorum 48,780 Görüntülenme

Recep İvedik 5 Full HD izle

Recep Ivedik 5 izle


Recep İvedik mahalle de yaşayanlardan İsmet’in ailesine cenaze ziyaretinde bulunacak olduğu esnada karısının düşecek olduğu bu zor duruma üzülerek ona yardım etmek isteyecektir. Şoför İsmet’in son görevini yerine getirebilmek üzere Nurullah’ı da yamacına alarak yola düşeceklerdir. Bu yolcuğun kısa süreceğini hayal etmekte olan Recep genç sporculardan oluşmakta olan Milli Takımı yurt dışında yer alan bir spor organizasyonuna götürecek olduğu fark ettiğinde artık geri dönüşü olmayan bir macera atılacaktır. İyi seyirler dileriz.

Bir komedi serisi halinde olan Recep İvedik 5, yanlış anlaşılmaların sıkça yaşandığı ve seyirciyi kahkahaya boğacak bir film ile tekrardan izleyicisiyle buluşuyor. 7’den 70’e her yaştan seyircisinin olduğu film bu kez bir spor müsabakalarını konu ediniyor. Recep’in mahallesinde oturan komşularından biri olan İsmet’in ölümü üzerine, ailesinin evine baş sağlığı için giden Recep İvedik, İsmet’in ailesinin içerisinde olduğu duruma çok üzülmüştür.
Bu durum için İsmet’in ailesine yardım etme kararı alacaktır. Ve İsmet’in cenaze gününde yakın arkadaşı olan Nurullah’la beraber yola koyulurlar. Fakat işler tahmin edildiği gibi gitmeyecektir. Recep’in kısa süreceğini tahmin ettiği bu cenaze, bir hayli uzun sürecektir. Çünkü Recep Milli Takım ile karşılaşacaktır. Genç sporcuların yer aldığı takım da, spor organizasyonu için yola çıkmıştır.

Yolculuğun şoförlük görevini üstlenen Recep, dinlenme yerlerinde hata yapacak ve kötü sonuçlara istemeden de olsa ortam yaratacaktır. Ve ekibin başına Recep’in yanlış beslenme programı sebebiyle sağlık sorunları gelecektir. Ekibin erkekleri yememeleri gereken şeyi yedikleri için, yarışamaz duruma gelecektir.

Takım kaptanı ve milli sporcuların duruma yönelik tepkisi büyük olacaktır. Recep’in bir şeyler yapması gerekmektedir ve o da elini çabuk tutarak harekete geçer. Sporcu eksikliği durumuna el atan Recep İvedik, kısa sürede tüm bildiği arkadaşlarını organizasyona çağırır ve ülkesi adına yarışmalarını ister. Yarışma sırasında, sonrasında ve hatta öncesinde başlayan bu komik hikaye daha birçok macerayı da beraberinde getirecektir.
Ülkemizde komedi filmi dendiğinden ilk akla gelen seriler arasında yer alan Recep İvedik; birbirinden farklı öykülere sahip serileriyle karşımıza çıkıyor. Recep İvedik 5 serisi de kendisinden daha önceli seriler gibi komediyle ön plana çıkıyor.

sansürsüz 1080p tek parça Recep Ivedik 5 izle hd kalitede 720p full bedava seyret • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Recep Ivedik 5

  Senaryo:

  Sahan Gökbakar, Togan Gökbakar

  Yorumlar (105)