Recep İvedik 7 izle Sansürsüz 1080p
6.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.2 /10 (34)
5.0 IMDB Puanı 426 Yorum 28,629 Görüntülenme

Recep İvedik 7 izle Sansürsüz 1080p

Recep İvedik 7 izle


1080p tek parça Recep İvedik 7 izle hd kalitede 720p full sansürsüz seyret

Film konusu


Recep İvedik 7’nin de çekileceğini söyleyen Şahan Gökbakar, serinin yedinci filmi için düşündüğü konuyu şu şekilde aktardı: "Benim olaya bakış açım, özellikle dördüncü filmden sonra şu hal aldı: Biz şimdi Recep’i daha eğlenceli nereye yollayabiliriz, hangi ortamın içine sokabiliriz. Daha komiğini çıkartabileceğimiz… Filmlerdeki genel matematiğimiz şu: Recep’i ait olmadığı bir dünyanın içine koyuyoruz ve Recep o dünyayı fethediyor."

"Bizim olayımız bu. O yüzden benim için her filmi düşünürken yeni olan, beni zorlayan, fazlaca uğraşmaya iten şey bu: Daha yeni nereye koyabiliriz Recep’i. Birkaç şey de buldum daha sonraki seriler için. Devam eder inşallah. Bir iki tane fikrim vardı. Onun içinden Afrika’yı seçmiştim. Şimdiki planım Recep’i Uzak Doğu’ya yollamak."

Şahan Gökbakar’ın verdiği röportaj ile serinin hayranlarını da sevindiren haber böylelikle verilmiş oldu. Ancak Recep’in yedinci filmde nasıl maceralara atılacağı henüz belli değil. Belki de Uzak Doğu’ya gitmek yerine bu kez Avustralya’ya ya da Yeni Zelanda’ya düşer.  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (426)