Şansımı Seveyim izle – Full Komedi (2017)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 2 Yorum 12,805 Görüntülenme

Şansımı Seveyim izle – Full Komedi (2017)

Şansımı Seveyim izleme
Etrafındaki insanlar arasında tabiri caizse cenabetliği ile bilinen elinin deydiği heryeri kurutan batıran bir isim olan Sebahattin büyüdüğü mahalleye geri döner.Geçmişte bir ah aldığını düşünen Sebahattinin kendini mahalleliye tekrar sevdirmeye çalışması acaba bu hayatını değiştirebilecek mi ?

Şansımı Seveyim full izle - Sebahattin'in mahalleye dönüşü ile mahallelinin başına gelen talihsizlikler belirgin fark edilmektedir.Üfürükçü diye tabir edilen bir imamdan destek alarak Kaderini değiştirmek insanlara faydalı bir birey olmak ister.Sebahattin yıllar önce abisini sakat bıraktığı yaprak isimli kıza aşıktır.Abisi Durmuşa kendisini affettirmek isteyen adam sizi kahkalara boğucak yeni maceralara atılıcaktır.
Şansımı Seveyim Filmi Hakkında Genel Bilgilendirme
Şansımı Seveyim izle Ender Mihlar yönetmenliğinde çekilen 2017 yapımı yerli komedi filmimizin oyuncu kadrosuna baktığımızda Cem Gelinoglu, Gökhan Kiraç, Zeynep Tugçe Bayat, Zerrin Sümer, Metin Yildiz, Ümit Yesin, Gülsüm Alkan, Burak Tamdogan, Metin Coskun, Mustafa Kirantepe, Sinan Bengier, Aybike Esin Tumluer, Gökhan Tevek, Osman Çengel, Abdurrahman Yunusoglu isimlerini görmekteyiz . 720-pizleme.com Keyifli seyirler diler..


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Şansımı Seveyim izle – Full Komedi (2017)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (2)