Seni bulacam oğlum (2020) Tek parça izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 265 Yorum 65,979 Görüntülenme

Seni bulacam oğlum (2020) Tek parça izle

Seni Bulacam Oğlum full izle - 2020 Komedi filmi olma özelliğini taşıyan film arkadaşından kazık yiyen, hiçe sayılan Ertan'ın hiyakesine odaklanıyor
Seni bulacam oğlum (2020) Tek parça izle Hakkında
Seni Bulacam Oğlum full izle - 2020 Türk Yapımı Komedi filmi olma özelliğini taşıyan seni bulacam oğlum filmi en sağlam arkadaşlarından kazık yiyen, hiçe sayılan Ertan'ın hiyakesine odaklanıyor . Gökhan Yıkılan Yönetmenliğinde Çekilen bu yerli filmin seneye damga vurması bekleniyor..

Konusu ise ertan'ın düzenli olarak çalışıp alnının teri ile biriktirdiği, hayallerini gerçekleştirmek üzere kullanmayı düşündüğü paraları beraber çalıştığı iş arkadaşına kaptırır.Gecenin bir vakti sessizce odasına gelip paraları çalan iskender ise en son şüpheleceği kişidir.Ayrıca tehlikeli faizci tiplerdende yüklü miktarda borç para alıp onlarıda ertanın üzerine yıkmıştır.Erkan postu deldirmeden iskerderi bulup yakasına yapışmak için yollara düşer.Adım adım iz süren ertanın yolda karşılaştığı başına gelen maceralar ise oldukça şaşırtıcıdır.

Oyuncu kadrosu
Seni Bulacam Oğlum izle - Filminin oyuncu kadrosuna baktığımızda Gökhan Yıkılan, Ali Sürmeli, Gökhan uygun, Fulden Akyürek, Çetin Altay, Ali Erkazan, Bilal Çatalçekiç, Taylan Erkler, Zihni Göktay gibi değerli isimleri görmekteyiz. Senaryosunun yazarı ise kendisini gündemde sıkça gördüğümüz isim Taha ikbal 'dir 720pizle.com Olarak Keyifli Seyirler Dileriz..

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (265)