Shazam! Fury of the Gods 2 – Tanrıların Öfkesi izle
3.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.4 /10 (17)
6.1 IMDB Puanı 43 Yorum 21,180 Görüntülenme

Shazam! Fury of the Gods 2 – Tanrıların Öfkesi izle

Shazam! Fury of the Gods 2 - Tanrıların Öfkesi izle izle 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720P-izle Full HD Sinema Filmi Tek Parça 4k ve 1080P izle Shazam! Fury of the Gods, DC Sinematik Evreni'nin kült kahramanı Shazam'ın yeni macerasını konu alıyor. Filmin konusu, aynı adı taşıyan önceki filmden güçlenerek devam ediyor.

Shazam! Fury of the Gods’ta kahramanımız Shazam, geçtiğimiz filmdeki gibi, zayıf ve küçük Billy Batson olarak görülüyor. Ancak bu sefer, kötü bir tanrıça olan Sivana'dan çok daha kötü bir kötüye karşı kahramanca mücadele etmek zorunda kalacak.

Yüzyıllar önce, üç kardeş olarak bilinen ve tanrıçalar olarak tanınan fikir babaları, kötülükleri önlemek ve dünyayı korumak için aralarında bir anlaşma yaptı. Ancak, ikizlerin kötü amaçlarından dolayı yaptıkları anlaşma bozuldu. İkizlerin hain planı, Shazam'ın ölümlü dünyayı koruması için acil bir meydan okuma teşkil edecek.

Bu dağılmış ikizlerin tekrar bir araya getirilmesi gerekiyor ve Shazam, bu görev için uygun bir kahraman olacak. Ancak, bu görevi başarmak için Shazam'ın kendi kötü kahramanlığını kontrol etmesi gerekiyor ve efsanevi yeteneklerini kullanıp ikizleri tekrar bir araya getirmesi gerekiyor. Shazam, bu meydan okumayı başarabilecek mi yoksa kötülüklerin üstesinden gelip dünyayı kurtarabilecek mi?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Shazam! Fury of the Gods

  Yayın Tarihi:

  17 Mart 2023

  Senaryo:

  Henry Gayden, Chris Morgan, Bill Parker

  Resimler

  "Shazam! Fury of the Gods 2 – Tanrıların Öfkesi izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (43)