Shazam! 6 Güç izle ( DC COMİCS ) Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 7 Yorum 2,384 Görüntülenme

Shazam! 6 Güç izle ( DC COMİCS ) Türkçe Dublaj

Shazam! (Shazam! 6 Güç) Filmi Konusu
Geniş izleyici kitlesine sahip olan filmin ilgi çekici bir konusu bulunmaktadır. Bilim kurgu ve aksiyon türlerinde olan Shazam, sihirle kelime ile süper kahraman olan bir çocuğun yaşamını anlatmaktadır. Filmin anlattığına göre her kişinin içinde yaşayan bir süper kahraman yeteneği mevcuttur. Bu yeteneğin sihirli sözcükler yardımıyla ortaya çıkması mümkündür. Filmin ana karakteri olan Billy Batson 14 yaşındadır. Kendisine bir büyücü tarafından özel güç verilmiştir. Bu özel güç ile çeşitli yeteneklere sahip olan çocuk bir süper kahraman olan Shazam karakterine dönüşmüştür.
Aynı zamanda normal yaşamına da devam eden Shazam, dünya ve insanların güvenliği için de savaşmaktadır. Shazam çeşitli güçlere sahiptir. Bu güçler arasında; Süleyman’ın bilgisi, Herkül gücü, Aşil Cesareti ve Zeus Görkemi bulunmaktadır. Sahip olduğu bu özel güçleri bilmeyen ana karakterler dünya üzerinde yer alan kötülükler ile savaşmak için yeteneklerini keşfetmeye başlamaktadır.
Shazam! 6 Güç Karakterleri
Süper kahraman filmleri arasında yer alan filmin yönetmenliğini bu türde daha önce başarılı yapımlar yapan yönetmen üstlenmektedir. Filmin karakter kadrosunda bulunan Billy Batson ve Shazam ana karakterler arasındadır. Sihirli kelimeyi bağırmasıyla birlikte ortaya çıkan yetenekleri ve mitolojik Tanrıların güçlerine sahip olması ile maceralar başlamaktadır. Güçlü bir vücudun içinde çeşitli kötülüklere karşı savaşmak zorunda kalan Shazam, dünyayı kurtarmaya çalışacaktır. Wizard, Dr. Sivana, Bromfield, Freeman ve Dudley ise filmin diğer karakterleri arasındadır.
Shazam! 6 Güç Filmi Bilgileri
ABD yapımı bir film olan Shazam, 5 Nisan 2019 yılında vizyona girmiştir. 2 Saat 12 dakikadan oluşan film; aksiyon, macera, bilim kurgu ve fantastik türlerinden oluşmaktadır. Sinemaseverlerin ilgiyle izleyebileceği filmin karakterlerini başarılı ve tecrübeli oyuncular oynamaktadır. Film için belirlenmiş olan IMBD puanı ise 7.1 şeklindedir. Dövüş, süper kahraman ve bilim kurgu türünde filmleri seven kişiler için güzel bir film olduğu söylenmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    Shazam! 6 Güç

    Yorumlar (7)