Sıfır Bir Sinema Filmi izle (2020)
9.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.8 /10 (5)
7.1 IMDB Puanı 4454 Yorum 733,539 Görüntülenme

Sıfır Bir Sinema Filmi izle (2020)

Sıfır bir filmi izle - Sıfır Bir, Adana'daki suç dolu hayatlarını arkalarında bırakarak İzmir'e yerleşen Savaş, Cihat ve Azad'ın hikayesini konu ediyor
Sıfır Bir FİLMİ YAYINLANDI!
film izle

Son zamanların favori internet dizileri arasında her alan Sıfır Bir Dizisi, 10 Ocak 2020 tarihinde vizyona girerek sinema seyircileri ile birlikte oldu.. Başlangıçta Youtube platformu üzerinden yayın yapan ve amatör bir ruhun ön planda yer aldığı Sıfır Bir Dizisi genellikle Adanalı oyunculardan oluşuyor. Geçirdiği sezon boyunca adından sıkça söz ettirmeyi başaran Sıfır Bir Dizisi, şimdi de bir sinema filmiyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki Sıfır Bir Sinema Filmi izle? İşte bu sorunun ayrıntılı yanıtını bulmak için doğru adresdesiniz.

film izle

Sıfır Bir Sinema Filmi Konusu
Sıfır bir, Adana'da suç hayatlarını geride bırakarak İzmir'e yerleşen savaş, cihad ve Azad'ın hikayesini anlatıyor. Savaş, cihad ve Azad ile birlikte sadık bir çete lideri, acımasız geçmişini geride bırakmaya karar verir. Üç arkadaş Adana'dan ayrılıyor ve yeni bir hayata başlamak için İzmir'e yerleşiyor. Burada, silahlardan uzakta yeni bir hayat inşa eden üç arkadaş, araba yıkamayı açıyor. Ama geçmişlerinden uzak durmak istedikleri gibi, kendilerini bir kez daha savaşın ortasında bulurlar. Angel adında küçük bir kız, başına gelen tüm kötü şeylerden sonra savaşın ve arkadaşlarının yanına saklandığında, takım hareket eder. Meleği kovalayan ve annesinin organlarını alan ve onu ölüme mahkum eden insanları kovalayan savaş, cihad ve kurtuluş, kendilerini geri dönüşü olmayan bir yolda bulurlar.

Sıfır Bir Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?

Kendine has bir senaryosu ve oyuncu kadrosu bulunan Sıfır Bir Dizisi pek çok farklı oyuncudan oluşuyor. Bu oyunculardan en çok ön plana çıkan ekip ise aşağıdaki gibi sıralanıyor:

Savaş Satış
Cihangir Ceyhan
Özgür Meriç
Burak Şahin
Kadri Beran Taşkın
Kenan Doğan Ciniviz

Sıfır Bir Sinema Filmi Başrol Oyuncuları Hakkında

Elbette ki Sıfır Bir Sinema Filmi izle yayınlanacak? Sorusunun yanı sıra bu sinema filminin oyuncu kadrosunun kimlerden oluşacağı da merak konusu olarak karşımıza çıkıyor. Filmin başrol oyuncuları arasında yer alan Cihangir Ceylan; ismini Sıfır Bir dizisiyle duyurdu. Elazığlı bir baba ve Diyarbakırlı bir annenin en küçük çocuğu olan Cihangir Ceylan; 1989 yılı doğumlu. İstanbul’da kamera önü eğitimi ve oyunculuk dersi de alan Ceylan’ın en büyük hayali ise tabii ki oyuncu olmak var.

Sıfır Bir Sinema Filmi Fragmanı

Temelde bir Adana Dizi olarak tanımlanan Sıfır Bir, aksiyon dolu sahneleriyle dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Sıfır Bir Dizisinin sinema filminin konusunun ne olacağı ve fragmanının da nasıl olacağı merakla bekleniliyor. Bluetv gibi farklı platformlardan da yayınlanan Sıfır Bir Dizisinin, Şimdi de sinema severlerin karşısına çıkıyor olması; hayranlarda heyecanlı bir bekleyişi de beraberinde getiriyor.Sıfır Bir Dizisinin önemli karakterleri arasında yer alan Savaş Satış; aslen Urfalı olan bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. Pek çok tiyatroda rol oynayan Satış, 5 yıl uygulamalı olarak tiyatro eğitimi alan bir oyuncu. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan tiyatroda, tiyatro eğitimi alan Özgür Meriç, Adana doğumlu bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyuncuların yanı sıra Sıfır Bir Sinema Filminde diğer oyuncuların da yer alacağına kesin gözüyle bakılıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    Sıfır Bir sinema

    Yorumlar (4.454)