Sihirli Annem Biriz izle Sinema Filmi (2020)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2,821 Görüntülenme

Sihirli Annem Biriz izle Sinema Filmi (2020)

Yönetmen:

Sihirli Annem Bir’iz Sinemalarda
Türk televizyonlarının bir dönem çok sevilen dizileri arasında yer alan Sihirli Annem dizisi, beyaz perdeye uyarlanıyor. Günümüzdeki gençlerin birçoğunun çocukluğunda büyük hayranlıkla takip ettiği Sihirli Annem’in sevilen kadrosu, sosyal medya sayesinde halen takip ediliyor. Dizinin televizyon ekranlarından kalkmış olmasına rağmen tekrar bölümlerinin binlerce kişi tarafından defalarca izlendiği biliniyor.

Muhteşem Dizi film Oluyor !!!
Sihirli Annem dünyasının büyülü dünyasını aradan geçen yıllar farkıyla sinemada izlemeye hazır mısınız? Üstelik eski kadro oyuncularının da yer aldığı yeni kadrosu ile sinemada büyük ilgi göreceğe benziyor. Sihirli Annem dizisinin yıllar sonra sinema versiyonunu izlemek, filmin müptelaları için oldukça eğlenceli olacağa benziyor.

Sihirli Annem Biriz Konusu
Dizilerin televizyon ekranlarında final yapmasının üzerinden yıllar geçmesi ve hikayenin beyaz perdede devam etmesi son dönemde alışılmış bir durum. Birçok sevilen dizi finalinin üzerinden bir süre geçtikten sonra sinemada sevenleri ile tekrar buluşarak adeta hasret gideriyor. Aradan geçen yılların öykü üzerindeki neden olduğu değişimler ile finalin ardından seyircinin zihninde kalan soru işaretleri ve merak da yanıt buluyor.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Sihirli Annem Bir'iz

  Senaryo:

  Gamze Özer

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?