Şimdi Yandık – Playing with Fire izle (Tek Parça)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.9 IMDB Puanı 1 Yorum 2,424 Görüntülenme

Şimdi Yandık – Playing with Fire izle (Tek Parça)

Şimdi Yandık - Playing with Fire Filmi Konusu
Bölgesindeki İtfaiye teşkilatına başkanlık eden Jake Carson isimli kişi ve takım arkadaşları yangın söndürme konusunda büyük bir ustalık kazanmıştır.Kendilerine ormanın içinde çıkmış hızla yayılan bir yangının içerisinde kalmış üç kişi olduğu ihbarı gelmiştir.Üç kardeş, hızla yayılan yangının içinde mahsur kalmışken onların tek şansı yardımına getişmeleri için dua ettikleri ekiptir.


Playing with Fire izle - Her yangın sözdürme görevi bir öncekinden daha zordur.Kolay şartlara alışmamış, kahramanlık güdüleri ile alevler arasında yaşayan ekip çocukları başarı ile kurtarmıştır ancak çocukların ailelerine ulaşılamamıştır.Aileleri bulunmayan ve tedavisi zor olan çocukları geçici aile olarak sahiplenmek zorunda hissetmişlerdir.

Şimdi Yandık - Playing with Fire Filmi Hakkında Genel Bilgilendirme
Şimdi Yandık filmi izle Andy Fickman Yönetmenliğinde çekilen 2019 yapımı aile, aksiyon filmimizin oyuncu kadrosuna baktığımızda John Cena, Keegan-Michael Key, John Leguizamo, Tyler Mane, Brianna Hildebrand, Christian Convery, Finley Rose Slater, Judy Greer, Dennis Haysbert, Daniel Cudmore, Tommy Europe, Chris Webb, Brad Kelly, Jessica Garcie, Kurt Long isimlerini görmekteyiz . 720-pizleme.com Keyifli seyirler diler..


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)