Süper Ajanlar – (Spycies) Full Hd izle
4.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.0 /10 (3)
16 Yorum 8,336 Görüntülenme

Süper Ajanlar – (Spycies) Full Hd izle

Süper Ajanlar Spycies
Film, dik başlı ve deneyimli bir ajan olan Vladimir’in, işe yeni başlayan acemi ajan olan Hector ile olan ortak çalışması üzerine kurgulanmış. Gizli servisin, en iyi casuslarından olan Vladimir, bu sebeple disiplin cezası alır. Sonucunda ise ceza olarak, ıssız bir yere sürgüne gönderilir. Burada, karşısına dizi izlemekten başka bir amacı olmayan Hector çıkar. İkili, ortak bir iş için birlikte çalışmakla görevlendirilirler.
7 Şubat’ta vizyona girmesi beklenen film, Fransa - Çin ortak yapımıdır. Siyah beyaz movies imzalı film, animasyon, komedi ve aksiyon unsurlarını taşır. Film, çok farklı özelliklere sahip olan radiuzite’nin çalınmasıyla başlıyor. Bu haberi alan bitirim ikili, olayın peşine düşüyor. Vladimir ve Hector, çalınan radiuzete’yi bulmak için verdikleri uğraş sırasında pek çok olaya da karışırlar.
Zhiyi Zhang İmzalı Süper Ajanlar
Zorlu ve uzun yolda, birbirleriyle de çelişkiye düşen ikili, başlarından birçok olayın geçmesine sebep oluyorlar. Zhiyi Zhang ve Guillaume İvernel imzasını taşıyan uzun metrajlı film, 1 saat 39 dakika sürüyor. İngilizce Çince yayınlanacak olan filmde, Monsieur Poulpe, Karen Strassman ve Davy Mourier gibi oyuncular rol alıyor.
Tüm dünyanın düzenini değiştirebilecek olan, dosyanın peşine düşen ajanlar, kendilerini komik ve sıra dışı bir maceranın içerisinde bulurlar. Bilgisayar korsanı olan Hector’un dahi fikirleri ve Vladimir’in asi duruşu bakalım dünyayı kurtarmaya yetecek mi? Görsel animasyonuyla, dikkat çeken film vizyonda izleticileriyle buluşmayı bekliyor.
FİLMDEN İLK SAHNE 720P - FULL 720P - HD 720P - KALİTE


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (16)