Başlangıç – (Inception) Altyazili Hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.9 IMDB Puanı 3,916 Görüntülenme

Başlangıç – (Inception) Altyazili Hd izle

Kısaca Inception (Başlangıç)
8 Temmuz 2010 yılında İngiltere’de prömiyeri yapılmış olan Başlangıç filminin özgün adı Inception’dur. 2 saat 28 dakikalık süreye sahiptir. 30 Temmuz 2010 tarihinde vizyona girmiştir. İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri ortak yapımı olan film aksiyon ve bilim kurgu türünün en güzel örneğidir. İzleyicilerden 8,9 puan almıştır. Vizyona girdiği tarihten çok kısa bir süre sonra son 25 yılın en iyi filmleri arasında yerini almıştır.
Başlangıç Filmin konusu
Çok yetenekli bir hırsız olan Dom Cobb’un uzmanlık alanı zihnin en savunmasız olduğu alandır. Bu alan rüya görme anıdır. Dom Cobb, uzmanlığını kullanarak kişilerin bilinçaltında sakladıkları en değerli sırlarını çekip çıkarır. Böylece o sırları çalmaktadır. Onun bu özelliği ve kabiliyeti kurumsal casusluk alanında aranan bir oyuncu haline getirmiştir. Burası casusluğun tehlikeli yeni dünyasıdır. Yaptığı bu işi Dom Cobb’u uluslararası bir kaçak yapmıştır. Sevdiği her şeyin elinden alınmasına mal olmuştur.
Dom’a hayatını geri alma fırsatı sunulur. Bulunduğu durumdan kurtulmak ve sevdiklerini geri alabilmek için son bir iş yapacaktır. İmkansız olarak görülen Başlangıç’ı tamamlaması gerekmektedir. Mükemmel soygun yapmaya alışkın olan Cobb ve ekibindeki profesyoneller bu sefer işlerinin tam tersini yapacaklardır. Görevleri bilinçaltının derinliklerindeki bir fikri çalmak değil yeni bir fikir yerleştirmektir. Mükemmel suç fikri yerleştirirlerse gerçekleşmiş olacak.
Inception Hakkında Yorum
Zihnin olay yeri olarak gösterildiği Inception benzeri 10 yılda bir görülebilecek entellektüel gişe filmidir. Entelektüel denilince durgun olduğu düşünülmemelidir. Nefes kesen aksiyon sahneleri ile doludur. Aynı zamanda yılın en eğlenceli sahnelerine sahiptir. Üç boyutlu görseller seyircinin zihninde bir anlama dönüşmektedir. Milyon dolar harcanarak efektler yapılmıştır. Benzerlerinden iki katı daha fazla efektleri vardır. Oyuncu seçimleri muhteşem olan filmde efektler hikayeye hizmet etmektedir. Hikaye efektlere değil. Inception, son karesi bile saatler sürecek tartışmalara konu olmuş harika bir yapıttır. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Başlangıç

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?