Wake Up – Karabasan Full izle (2020)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.0 IMDB Puanı 12 Yorum 4,057 Görüntülenme

Wake Up – Karabasan Full izle (2020)

Karabasan Wake Up
Karabasan Wake Up sinema filmi, bir psikiyatri doktorunun hastası ile başlayan hikayesini konu edinmektedir. Ailesini öldürmüş olan bir genç kızın işlemiş olduğu cinayetlerin tamamını anlama sebebiyle, genç kızın günlüğün okuyan doktor, bir süre sonra kendinde olan değişimleri fark eder.
Bu değişimler arasında, kızın şikayetleri yer almaktadır. Yani doktor, günlüğü okuduktan bir süre sonra genç kıza aklını kaybettirmiş olan tüm etkileri kendisinin yaşamış olduğunu fark eder. Bu etkiler arasında uyku sorunu ve kafa karışıklığı ilk sırada gelmektedir. Amerika Birleşik Devletleri imzalı sinema filminin oyuncu kadrosunda ise Traci L. Newman, Marcy Palmer ve Joe W Nowland yer almaktadır.
Karabasan Wake Up Vizyon Tarihi
Korku gerilim türünde 7 Şubat 2020 tarihinde vizyona girecek sinema filminin konusu ise son derece dikkat çekici olmaktadır. Korku ve gerilim türü sinema filmlerini özellikle tercih edenler için son derece ilgi çeken bir hikayeye sahip Karabasan Wake Up ile, bir psikiyatri doktorunun hastasını anlamak için olan çabasını da anlayacaksınız.
Ayrıca bir insanın aklını kaybetme evresinin ne şekilde ilerlemiş olduğunu, aynı zamanda bir insanın cinayet işleme sürecini tüm detaylarıyla bilmiş olmanın, insanda nasıl bir psikolojik etkiye sebebiyet verdiğini de anlamanız mümkün olacaktır.
Yönetmen koltuğunda Joe W Nowland’ın oturmuş olduğu korku filminde, hem çok gerilecek hem de bir psikiyatri doktorunun sadece bir hastası ile neler yaşamış olduğunu ve her ne kadar doktor olan kendisi olsa da bir süre sonra hastalıklı bir bünyeye sahip olarak hastası ile aynı şikayetleri yaşamasına seyirci olmanın heyecanını yaşayacaksınız.
FİLMDEN İLK SAHNE 720P - HD 720P - KALİTE


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Wake Up

  Senaryo:

  Joe W Nowland, Daniel White

  Ödüller:

  3 ödül & 2 Adaylık.

  Yorumlar (12)