Yalnız Olmayacaksın – You Won’t Be Alone (2022) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 721 Görüntülenme

Yalnız Olmayacaksın – You Won’t Be Alone (2022) izle

Yalnız Olmayacaksın - You Won't Be Alone 2022 Filmi Türkçe Dublaj Full HD izle 720P 4k 1080P tek part izle Yalnız Olmayacaksın filmi, 19. yüzyılda Makedonya’da geçer. Nevena, henüz küçük bir çocuktur. Nevena gezinirken, bir ormana giriş yapar. Henüz çocuk olan Nevena bu nemli karanlık ve labirent ormanda kaybolur. Nevena kısa süre sonra antik bir ruh tarafından kaçırılır. Bu ruh, güçlü ve kadim yeteneklere sahip olan, olağanüstü bir varlıktır. Ruh, Nevena’yı kaçırır ve onu bir cadıya dönüştürür.

Ruh, Nevena’yı sahiplenir ve büyütmeye başlar. Nevena bütün çocukluğunu ve gençliğini bu ruhun yanında geçirir. Ruh, Nevena’nın dış dünyaya çıkmasına izin vermez. Nevena, dış dünyanın ve insanların yaşadığı hayatı merak ederek büyür. Nevena’nın en çok merak ettiği şey, bir insan olmanın nasıl hissettirdiğidir. Nihayet Nevena dış dünyayı keşfetme fırsatı bulur.

Nevena, dış dünyaya çıkarak insanların nasıl yaşadığını gözlemlemeye başlar. Nevena, bunu yaparken, yanlışlıkla Bosilka isimli bir köylüyü öldürür. Bosilka karakterini 2021 yılında A24 etiketiyle yayınlanan, Cannes Film Festivali’nde ‘Belirli Bir Bakış’ ödülüne layık görülen ve ‘Altın Kamera’ ödülüne aday olarak gösterilen Lamb (Kuzu) filminde canlandırdığı Maria rolüyle Sitges Film Festivali’nde ‘En İyi Oyuncu’ ödülünü kazanan Noomi Rapace isimli oyuncu canlandırır.

Nevena, bir insan olmanın nasıl hissettirdiğini deneyimlemeye çalışırken, Bosilka’yı yanlışlıkla öldürür. Bosilka’nın bedeninde yaşamaya başlayan Nevena, bu yeteneğini insan olmayı deneyimlemek için kullanmaya başlar.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  You Won't Be Alone

  Yayın Tarihi:

  14 Nisan 2022

  Senaryo:

  Goran Stolevski

  Ödüller:

  1 ödül & 3 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?