Yaşam Şifresi 2 izle (Altyazılı)
3.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.0 /10 (2)
8.3 IMDB Puanı 3 Yorum 3,281 Görüntülenme

Yaşam Şifresi 2 izle (Altyazılı)

Kaynak Kodu (Yaşam Şifresi) Filmi Hakkında

Sinema kendi alanında son derece önemli olan bir sanat dalı. Bu sanat dalında da dönem dönem farklı türlerde filmler karşımıza çıkıyor. İşte o filmlerden bir tanesi Türkçesi Yaşam Şifresi olarak çevrilen Kaynak Kodu isimli film. Filmin ilk gösterime girdiği tarih 8 Nisan 2011. Toplam film süresi ise 1 saat 33 dakika.
Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan bir film var karşımızda. Türü ise bilim kurgu aksiyon ve gerilim türünde. Film tüm bu unsurlardan izler taşıyor. Filmin ana rollerinde ülkenin önemli oyuncuları yer alıyor. İleri teknoloji ile çekilen film. Aksiyon sahneleri filmin en dikkat çeken yönleri.
En çok izlenen filmler arasında

Film, filmin ana kahramanı olan Yüzbaşı Colter Stevens’in hızlı bir trende yaşamaya başladığı maceraları üzerine odaklanıyor. Filmin ana konusu kendisini tamamen devlet destekli olarak yürütülen bir gizli projede bulan askerin üzerinden ilerliyor. Nitekim filmde karşısına onu tanıdığı her halinden belli olan Christina isimli bir kadın çıkar. Tam olarak ne olduğunu anlamaya çalışır iken birden bir değişiklik daha olur. Karşısında aynada baktığında bir başkasının yüzü vardır. Cüzdanında yer alan kimlik de kendisine ait değildir. Öğretmeninin kimliğidir.
Aksiyon Filmi Konusu;

Arka arkaya bu şokları yaşar iken birdenbire trende bir patlama yaşanır ve tüm dengeler değişir. Yaşanan bu patlama sonrası artık trende değildir. Burada karşılaşmış olduğu Goodwin isimli yetkili kendisine Yaşam Şifresi isimli gizli bir görevin verildiğini söyler. Son derece stratejik önemi olan bir görevdir. Trene geri dönerek trende bulunan bombacının kim olduğunu bulması istenir. Ama toplamda sadece 8 dakikası vardır. Adeta zamana karşı yarışarak bombacının kim olduğunu bulmaya çalışır. Her gittiği zaman karşısına farklı farklı ipuçları çıkar ve ortaya çok ciddi bir macera çıkar.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Yaşam Şifresi

  Resimler

  "Yaşam Şifresi 2 izle (Altyazılı)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (3)