Yedi Kral Ölmeli 2023 Netflix izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
479 Görüntülenme

Yedi Kral Ölmeli 2023 Netflix izle

Yedi Kral Ölmeli Netflix izle 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720P-izle Full HD Sinema Filmi Tek Parça 4k ve 1080P izle

Yedi Kral Ölmeli - The Last Kingdom: Seven Kings Must Die, Netflix tarafından üretilen ve Uhtred of Bebbanburg adlı bir savaşçının gerçek hayat hikayesinden uyarlanan bir dizidir. Dizi, 8. yüzyılda İngiltere'de yaşanan bir dönemi konu almaktadır. İngiltere'de, İskoçya ve İrlanda'dan gelen Vikingler istilasına maruz kalan İngiliz krallığının savaşçıları arasında yer alan Uhtred'in hikayesine odaklanır. Uhtred, savaşın kötülüğüne karşı savaşmaya ve İngiltere'yi tekrar birleştirmeye çalışır.

Bölünmüş İngiltere'de kraliyet ailesinin düşmanları tarafından çevrilmiş ve istilaya uğramıştır. İngiltere'yi tekrar birleştirmek için Uhtred, altı Viking kralına karşı savaşarak, krallığının tahtını geri almaya çalışır. Güçlü karizması, büyüleyici konuşma ve değerli dostlarıyla, Uhtred, Vikingleri kırıp İngiltere'ye hükmediyor.

Bu süreçte, Uhtred, kendisiyle çatışan siyasi güçlerin arasında tehlikeli ve zorlu mücadeleler vermek zorunda kalıyor. İç savaşların, çarpık politikaların ve çetin diplomatik dengelerin arasından kendini kurtarmaya çalışıyor. Uhtred, İngiltere'yi tekrar birleştirmeye ve İngiliz krallığının tahtını geri almaya çalışırken, aynı zamanda kendi kaderini de değiştirmeye çalışır. Sonunda, Uhtred, Seven Kings Must Die adlı yolculuğunda İngiltere'yi tekrar birleştirmeyi başarır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Last Kingdom: Seven Kings Must Die

  Yayın Tarihi:

  14 Nisan 2023

  Senaryo:

  Bernard Cornwell, Martha Hillier

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?