12 Maymun Türkçe Dublaj izle ( Film )
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.4 IMDB Puanı 2,525 Görüntülenme

12 Maymun Türkçe Dublaj izle ( Film )

12 Maymun Film Konusu
Amerika Birleşik Devletleri’nin dram, bilim kurgu ve gerilim türünde olan 12 Maymun isimli sinema filmi, birçok hikayeyi de içerisinde barındırmaktadır. Birçok ölüme sebep olan bir hastalık virüsünün konu edinildiği filmde, neredeyse 5 milyara yakın insan bu virüs sebebiyle hayatını kaybetmiştir. Virüs ile ölmemiş insanlar ise çok az sayıdadır. Ve hayatını kaybetmeyen bu insanların tamamı, yer altında yaşamını sürdürmektedirler. Henüz virüs bulaşmamış olan insanlar, bu virüse karşı mücadele vermek için ortak bir çalışma yürütmektedir.
Yer altında bulunan barınaklarla yaşamını sürdüren bu insanlar, hayatta kalabilmek için tüm çabalarıyla nefes almaya çalışmaktadırlar. Fakat bununla da sınırlı kalmayacaklardır. Virüsü ortadan kaldırabilmek için çeşitli araştırmalar yapma girişiminde bulunurlar. Ve bu araştırmaları bir çözüm yolu haline gelir. Peki bu çözüm nedir? Çözümün tam olarak ne olduğunu ortaya koyamayan; bir grup insan kendi çözüm yollarını bulabilmek için çaba göstermekten vazgeçmeyecektir. Böylece sonunu merak edeceğiniz bir serüven sizi beklemiş olacaktır.
Zamanda Yolculuk Hikayesi
Virüsü yok edebilmek adına yapılan araştırmalar neticesinde, bir zaman makinesi elde edilir. Bu makinenin kullanımı için de bir test sürüşüne ihtiyaç vardır. Söz konusu test için James Cole adında bir eski mahkum istekli olur. Ve bu gönüllülük sonrasında da olanlar olur.
James’i 7 sene öncesine götüren makine, bir akıl hastanesi dönemini yaşatacaktır. Ve gitmiş olduğu akıl hastanesinde, yapılan araştırma neticesinde gelecekten geldiğini söylediğinde, kendisine verilen tepkiler pek de normal olmayacak ve tam bir akıl hastası tanımını almasına ortam yaratacaktır. Zamanda yolculuk temalı olan bu filmde, izleyici de gelecek ve geçmiş arasında sürekli olarak gidip gelecek ve kendisini James’in yerine koyarak izleyecektir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  12 Maymun

  Senaryo:

  David Webb Peoples

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?