Black Adam 2022 izle
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (6)
6.4 IMDB Puanı 263 Yorum 18,438 Görüntülenme

Black Adam 2022 izle

Black Adam 2022 izle Türkçe Dublaj Sinema Filmi Full HD 720P-izle Tek Part 4k ve 1080p izle Black Adam filmi, DC Comics'in Shazam karakterinin kötü karakteri olan Black Adam'in öyküsünü anlatıyor. Film, Dwayne Johnson tarafından canlandırılan Teth-Adam'in hikayesini konu ediniyor. Öykü, Black Adam'in uzun ve karmakarışık bir geçmişi olan ve aslında Shazam'ın kötü karakteri olmasına rağmen, pozitif bir kahraman olmayı ve kötülüğü terk etmeyi başarmasını anlatıyor.

Film, Black Adam'in Büyük Kahramanlar Birliği'nde yer almasını ve kötülük üzerindeki kontrolünü kaybetmeyi önlemek için güçlerini kullanarak dünyayı kurtarmayı planlamasını konu alıyor. Yolu, Black Adam'in çok uzun bir süredir saklanmış olan kötü güçleri ile karşı karşıya kalmasıyla doludur. Black Adam, bu kötü güçleri yok etmek ve kendini kötülüklerden kurtarmak için onlarla savaşmak zorunda kalıyor.

Filmde, Black Adam'in kötü güçlerle savaşırken Shazam'ın arkadaşlarının da kendisini desteklemek için ortaya çıkacağını göreceksiniz. Bu arkadaşlar, Black Adam'in savaşını kazanmasına yardımcı olurken, kötülüklerin önüne geçmek için tehlikeli bir savaşa girişiyorlar.

Black Adam filmi, Black Adam'in kötülüklerden temizlenmesi, doğru olanı yapması ve Shazam'ın arkadaşlarının kendisine destek olmasının konu edildiği bir öykü. Film, Black Adam'in kötülüklerden kurtulmasının ve kötülüğü terk etmesinin zorluğuna ve özverisine odaklanıyor. Film, Black Adam'in kötülüklerden temizlenmesi ve kendi kahramanlık öyküsünü oluşturmasının destansı bir öyküsünü anlatacak.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Black Adam

  Yayın Tarihi:

  21 Ekim 2022

  Senaryo:

  Adam Sztykiel, Rory Haines, Sohrab Noshirvani

  Resimler

  "Black Adam 2022 izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (263)