Chang Can Dunk 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 628 Görüntülenme

Chang Can Dunk 2023 izle

Chang Can Dunk izle 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720P-izle Full HD Sinema Filmi Tek Parça 4k ve 1080P izle Chang Can Dunk, bir animasyon filmidir. Konusu, Çin'in küçük bir kasabasında yaşayan çalışkan ve cesur bir çocuğun, baskın basketbol takımının üyesi olmak için verdiği mücadeleyi anlatmaktadır.

Filmin baş karakteri Chang, küçük bir kasabada yaşayan, basketbol meraklısı ve çalışkan bir çocuktur. Chang, kasabasının basketbol takımının üyesi olmak ister ancak baskın takıma seçilmek için yeterli yeteneği yoktur. Chang'ın en büyük arzusu gerçekleşmek için basketbol yeteneğini geliştirmektir.

Chang, çok zorlu bir süreçten geçerek baskın takıma seçilmeyi başarır. Ancak Chang'ın işleri daha da zorlaşır çünkü baskın takımın başındaki baskın antrenörü, Chang'ın fiziksel yeteneklerini geliştirmesini ister. Antrenörün amacı, Chang'ın yeteneklerini potansiyeline ulaşana kadar baskın takımın üyesi olmasını sağlamaktır.

Chang, antrenörün baskısı altında baskın takımın üyesi olarak büyük zorluklarla karşılaşır. Baskın takımın diğer üyeleri ona karşı çok kıskanç ve çoğu zaman ırkçı yaklaşımlar sergiler. Chang, bu aşamada yardımsever arkadaşlarının desteği ile karşılaşır ve onların yardımıyla baskın takıma katılmayı başarır.

Chang, baskın takımın üyesi olmak için verdiği mücadeleyi başarıyla tamamladıktan sonra, basketbol yeteneğini ve özgüvenini de geliştirmiştir. Chang, sonunda baskın takımın üyesi olarak kasabasına, ailesine ve arkadaşlarına karşı gurur duymaktadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Chang Can Dunk

  Senaryo:

  Jingyi Shao

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?