Cimri Scrooge: Bir Yeni Yıl Şarkısı (Netflix) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
9.1 IMDB Puanı 613 Görüntülenme

Cimri Scrooge: Bir Yeni Yıl Şarkısı (Netflix) izle

Cimri Scrooge: Bir Yeni Yıl Şarkısı 2022 Netflix Türkçe Dublaj Filmi izle Full HD Yüksek Kalite 4k 1080p 720p izle Seslendirmelerini birbirinden ünlü isimlerin yaptığı, Charles Dickens’in kültleşmiş Noel hikayesinden uyarlanarak bir animasyon haline getirilen Cimri Scrooge: Bir Yeni Yıl Şarkısı, Ebenezer Scrooge isimli yaşlı ve huysuz bir adamı merkezine alıyor. Hiçbir şeyden memnun olmayan ve Noel’den her şeyden çok nefret eden bu huysuz adam, aynı zamanda kendisi için çalışan insanlara Noel nedeniyle en ufak bir hediye vermekten bile acizdir. Bir Noel gecesinde yine kendisine sıcak davranmak isteyen insanları tersleyen Scrooge’i, eve döndüğünde hiç beklemediği bir durumla karşılaşacaktır. İlk gösterimini 2 Aralık 2022 tarihinde yapan bu filmin yönetmenlik koltuğunda Stephen Donnelly oturuyor. Senaryosunu Charles Dickens, Leslie Bricusse ve Stephen Donnelly gibi isimlerin kaleme aldığı İngiltere yapımı film; animasyon, macera ve komedi türlerinde izleyicilerinin karşısına çıkıyor. IMDB puanı 8.6 olan filmin seslendirme kadrosunda ise Jesie Buckley, Olivia Colman, James Cosmo, Luke Evans, Fra Fee, Johnny Flynn, Jemima Lucy Newman ve Devon Pomeroy gibi isimler yer alıyor.

Ebenezer Scrooge, kötü ruhlu; huysuz ve çevresine bir o kadar kaba davranan yaşlı bir adamdır. Her şeyden olduğu gibi Noel’den de nefret eden bu adam, soğuk bir Noel arifesinde hem kendi için çalışan insanları tersleyip, onlara en ufak bir hediye bile vermeyi reddetmekte; hem de Noel’i kendisiyle geçirmek isteyen yeğenini terslemektedir. Ancak bu Noel gecesinin ardından Scrooge, eve döndüğünde hiç beklemediği bir durumla karşılaşacaktır.

Cimri Scrooge: Bir Yeni Yıl Şarkısı türkçe dublaj izle Eve geldiğinde eski iş ortağı olan Jacob Marley tarafından ziyaret edilen Scrooge’in ziyaretine o gece tam üç farklı hayalet daha gelecektir. Bunlar, Noel Geçmişi; Noel Hediyesi ve Noel Geleceği hayatleeridir. Scrooge'i ziyaret etmelerinin ardından onu birbirinden farklı yolculuklara çıkaran bu hayaletler, bu yolculuklar sayesinde huysuz ve yaşlı bir adam olan Scrooge; bunun kendisine hiçbir şey kazandırmadığı dersini verecek ve hayaletlerin gitmesinin ardından Scrooge, Noel’i herkese yardım ederek, son derece neşeli bir şekilde geçirmek isteyecektir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Scrooge: A Christmas Carol

  Yayın Tarihi:

  02 Aralık 2022

  Senaryo:

  Leslie Bricusse, Charles Dickens, Stephen Donnelly

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?