Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.4 IMDB Puanı 21 Yorum 9,869 Görüntülenme

Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel izle

Gülmek İsteyenler İçin Cünyor Temel
Cünyor Temel bir devam filmi olarak izleyici ile buluşacak olan oldukça komik bir yapımdır. Serinin üçüncü filmidir. Serinin önceki filmlerinde Temel’in hayatı anlatılmaktadır. Üçüncü film ise Cünyor Temel’in komik hikâyesini konu almaktadır. Gülme garantili olan bu film sayesinde oldukça keyifli anlar yaşayacaksınız.
Babasından miras olarak 10 milyon bir borç kaldığını öğrenecektir. Cünyor Temel borcu öğrenince ikilemde kalacaktır. Bir yanı mertlik yaparak borcu öde derken diğer yanı ödememesi gerektiğini söyler. Ancak Temel babasını da düşünerek bu borcu kabul eder. Temel bir yandan aile içi meseleler ile uğraşırken diğer yandan büyük aşkı olan Trabzon ve Trabzon sporun da yardımına koşması gerekmektedir.
Temel bu iki büyük aşkı için çok önemli olan bir araziye yapılacak olan inşaat çalışmalarını durmak için çabalayacaktır. İnşaatı yapacak olan firma sahibinden çekinen halk bu olaylara sessiz kalırken Temel çoktan planlarını yapmaya başlamıştır. Tüm bu planlar yine Şato ve Oğuzubillah eşliğinde yapılmaktadır.
Temel’in planına göre Kurabiye ve El Cabir kaçırılacaktır. Arkadaşları onları küçük bir yayla turuna çıkarırken Temel onların yerine geçecek, inşaatı yapacak olan firma sahibi ile görüşecek ve inşaat çalışmalarını birkaç yıl da olsa durdurmaya çalışacaktır. Cünyor Temel tüm bu planların peşinde koşarken ne acıdır ki sevdiği kızın bu inşaatı yapmak isteyen firmanın sahibinin biricik kızı olduğunu öğrenecektir. Filmde hikaye bu aşamadan sonra oldukça karmaşık ve bir o kadar da komik bir hal almaktadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel

  Resimler

  "Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (21)