Kan ve Kemik – Blood and Bone izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 390 Görüntülenme

Kan ve Kemik – Blood and Bone izle

Kan ve Kemik - Blood and Bone 2009 Sinema Filmi izle Türkçe Dublaj Filmi Full HD Kalitede 1080P ve 720P-izle Tek Parça 4k izle Blood and Bone, Amerikan yapımı bir aksiyon filmidir. Bu film, Los Angeles'ta kötülükler yapan bir çete liderinin, bir dövüşçü olan Isaiah Bone'u kötü niyetlerine alet etmek istemesi üzerine ortaya çıkan olayları anlatmaktadır.

Isaiah Bone, Los Angeles'da kontrolü elinde tutan Mr. B ve kötülükleriyle ünlü bir çete lideridir. Kendisiyle başa çıkması çok zor olan kötülükleriyle kötü bir şöhrete sahiptir. Isaiah Bone, kendisine karşı duran tek kişi olarak çete liderinin dikkatini çekmiştir. Çete lideri, Isaiah'yı dövüş sporlarına katılmak için zorlamaya çalışır. Isaiah, bu teklifi kabul etmez ancak Mr. B bunu zorla yapmaya karar verir.

Isaiah, Mr. B tarafından zorlanarak dövüş sporlarına katılmaya zorlanır ve zorlu bir dövüşçü olarak çete liderinin kontrolü altına girmiştir. Ancak Isaiah, çete liderinin kötü niyetlerine direnmeyi başarır ve kötülüklerini ortaya çıkarmaya başlar.

Isaiah, Los Angeles'taki kötülükleri ortadan kaldırmak için çabalarken, Mr. B'nin onu kötü niyetlerine kullanmak istemesiyle yüzleşir. Isaiah, çete liderinin kötü planlarını bozmak için özel yeteneklerini kullanır ve kötüleri yok etmeye kararlıdır.

Blood and Bone, Isaiah'nın çete liderinin kötü niyetlerine direnme macerasının anlatıldığı bir aksiyon filmidir. Bu filmde, Isaiah'nın özel yeteneklerini kullanarak kötüleri yok etmeye çalışması, kötülükleri ortadan kaldırma mücadelesini konu almaktadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Blood and Bone

  Yayın Tarihi:

  20 Sep 2009

  Senaryo:

  Michael Andrews

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?