Karakomik Filmler 2 Arada izle – Cem Yılmaz (2018)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 4,627 Görüntülenme

Karakomik Filmler 2 Arada izle – Cem Yılmaz (2018)

Karakomik Filmler 2 Arada Konusu
İstanbul'da altı senedir feribotta çalışan Metin Arıcık,aynı zamanda çalıştığı feribotta konaklamaktadır.Fetibotlarda yaşayan personellerin olduğunu duyan Müfettiş ise bir gece denetlemeye gitmeyi düşünmektedir.Arkadaş ortamında kendisine Ayzek dedikleri metinin içinde bir huzursuzluk doğmaya başlamıştır.

Karakomik Filmler 2 Arada izle - Birden bire kendinisi hiç düşünmediği bir karmaşanın içerisinde bulan Ayzek'in iş hayatındaki durumu daha gergin ilerlemeye başlamıştır.Yüzündeki gülümsemeyi kaybeden ayzek normal hayatına dönmek istemektedir.Kendisine uzun bir yol gözüken adam bu yolculukta kendisi hakkında bazı gerçeklerin farkına varıcaktır.
Karakomik Filmler 2 Arada Hakkında Genel Bilgilendirme
Cem Yilmaz Yönetmenliğinde Çekilen 2018 Yapımı filmin oyuncu kadrosuna baktığımızda Cem Yilmaz, Cemre Ebuzziya, Ozan Güven, Zafer Algöz, Uraz Kaygilaroglu, Cem Davran, Umut Kurt, Bâlâ Atabek, Gürkan Deniz Akhanli, Kuntay Kumbur, Sirincan Çakiroglu isimlerini görmekteyiz.Usta Komedyenin yeni nesil filmleri diyebileceğimiz karakomik filmlerin devamı için bizleri takip etmeyi unutmayın. 720-pizleme.com Keyifli seyirler diler..

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?