Kötü Çocuk filmi izle (Tek Parça)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2.1 IMDB Puanı 2 Yorum 23,923 Görüntülenme

Kötü Çocuk filmi izle (Tek Parça)

Kötü Çocuk Filmi Konusu
Babasının onu doğduğu gün terk ettiği bir başına kalan annesinin desteği ile büyütülen Kayla artık lise çağına gelmiş koca bir kız olmuştur.Pişmanlık duygusu ile bir kızı olduğu aklına gelen babası yıllar sonra ilk kez karşısına çıkar.Karşısına çıkması ile birden hayatı değişen 17 yaşındaki Kayla annesi ile bir daha eskisi gibi olamaz.

Kötü Çocuk Full izle - Kayla annesinden ayrılarak babası ile farklı bir şehre taşınmayı kabul etmiştir.İstanbul'u hayatı boyunca merak etmiş olan genç kız bu yeni şehirde babası ile yaşamakta zorlanırken aynı zamanda yeni okuluna alışmak durumundadır.Okulun ilk günlerinde ise meriçlerle tanışır.Meriç ile birlikte artık bu hiç bilmediği şehirde yaşına göre fazlası ile hızlı bir hayatın içine dalmıştır.
Kötü Çocuk Filmi Hakkında Genel Bilgilendirme
Kötü Çocuk filmi izle Yagiz Alp Akaydin Yönetmenliğinde çekilen yerli yapım kötü çocuk filmi klasik bir gençlik dramı şeklindedir.Oyuncu kadrosuna baktığımızda Tolga Saritas, Afra Saraçoglu, Sarp Akkaya, Nihat Alanur, Hakan Donertasli, Yigitcan Ergin, Buçe Buse Kahraman, Ortans Kivanç, Demir Parscan, Burcu Salihoglu, Aytaç Sasmas, Can Sipahi, Ipek Sonal, Isik Naz Özedgü, Tülin Özen isimlerini görmekteyiz . 720-pizleme.com Keyifli seyirler diler..

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (2)