Organize İşler Sazan Sarmalı 2 izle Full Ücretsiz
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 15 Yorum 56,013 Görüntülenme

Organize İşler Sazan Sarmalı 2 izle Full Ücretsiz

Yılmaz Erdoğan'ın on numara filmi, " Organize işler Sazan Sarmalı 2 izle " ücretsiz olarak netflix de yayınlarak izleyicilere full izletti.
Uzun Bir Aranın Ardından Organize İşler Beyaz Perdedeki Yerini Aldı
Asım Noyan ve ekibinin yaşamakta olduğu maceraların konu edildiği Organize İşler Sazan Sarmalı, 2019 yılında tekrar izleyicisiyle buluşarak oldukça komik bir yapımın daha altına imzasını atmaya başarmıştır. Özellikle olağanüstü bir oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine toplayan film, bu sefer sazan sarmalı şeklinde isimlendirmiş oldukları bir sahtekarlık ile beyaz perdedeki yerini almıştır.
Organize İşler Sazan Sarmalı Konusu
Asım Noyan, yıllar boyunca yüzlerce yalan söyleyerek ve birbirinden çeşitli oyunlar oynayarak insanları dolandırmayı sürdürmekte olan biridir. Noyan, hiç kimse tarafından yakalanmayacak kadar da başarılı bir kaçış ustasıdır. Bu kez içinde bulduğu çetesi ile beraber sazan sarmalı şeklinde isim verdikleri bir dolandırıcılığın içerisinde yer almaktadır ve bu süreçte de bir kaçırma olayının peşine düşerler. Kolay değildir, dolandırıcıların kralı olarak bilinen birinin göz bebeği ve biricik kızı olan Nazlı, yıllar sonra çok güzel bir kız olmuş, oldukça büyümüş fakat ne yazık ki birtakım çeteler tarafından kaçırılmıştır. Bunu duan Noyan ekibi de, Nazlı’nın babasının yönlendirmiş olmasıyla olayın peşine düşer. Fakat kaçırılma mağduru genç kız bu durumdan pek de memnun değildir ve babasını organize işlere bulaşmaması için ikna etmeye çalışacaktır. Artık pis ve karışık işlerde babasının yer almasını istemese de bu durumu çözümleyemeyecek ve tüm çabasına rağmen yine de bu durumun içine düşecektir. Bu olay zincirinin ardından da kendisini bir sazan sarmalının içerisinde bulur. Çünkü bu durumda Asım, hiçbir koşulda geri adım atmayacak ve içerisinde bulunduğu organize işler çetesi ile beraber organizasyona başlamaya karar verecektir.
Beklenen İlgi Karşılığını Gördü
Sahip olduğu oyuncu kadrosu ile ve yönetmen ekibi ile son derece ilgiyle karşılanan ve seyircinin büyük anlamda beğenisini toplayan filme, seyircinin ilgisi yoğun olmuş ve olumlu geri dönüşlerle film, adını sinema tarihine yazdırmayı başaran komedi türlerinden biri olmuştur.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    Organize İşler Sazan Sarmalı

    Yorumlar (15)