Rift izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 382 Görüntülenme

Rift izle

Rift izle 2022 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720P-izle Full HD Sinema Filmi Tek Parça 4k ve 1080P izle Rift, 2022 yılında yayınlanan bir Danimarka bilim-kurgu filmidir. Film, iki genç arkadaşın, köylerinde çok büyük bir hava boşluğu oluşturan bir mavi ışık aniden ortaya çıkmasının ardından yaşadıklarını anlatıyor.

Film, köy halkının bu ışığın arkasındaki sırları ortaya çıkarmaya çalışmasının hikayesini konu olarak alır. İki genç arkadaş, ışığın arkasındaki gizemi açığa çıkarmaya ve böylece köylerindeki insanların kaderini değiştirmeye çalışırlar.

Genç arkadaşlar, ışığın arkasındaki gizemli gücü açığa çıkarmak için yolculuğa çıkarlar. Yolculukları, onların öncelikle yerleri olan köylerinin haritasındaki çizgilerin açılmasını gerektirir ve bu çizgileri izleyerek köylerini keşfederler.

Arkadaşlar, bu çizgileri izleyerek, köylerinin gizemli bir geçmişi olduğunu keşfederler. Bu geçmişin anahtarını aradıkları sırada, ışığın kaynağını ve onun ötesindeki dünyanın gerçek gücünü keşfederler. Bu gücü keşfetmeye devam ederler ve ışığın arkasındaki kötü gücü yok etmeye çalışırlar.

Film, iki arkadaşın hareketleriyle, köylerinin kaderinin değişmesini ve köy halkının geleceğinin kurtarılmasını anlatır. Bu süreçte, arkadaşların kendilerini kötü güçlerden korumak için kullandıkları güçleri ve zorluklarla yüzleşmek zorunda kalmalarını görmekteyiz.

Rift, kalbinizi sıcak tutan bir maceraya çağırıyor. Film, çılgın ve cesur maceralara davet ediyor ve izleyiciyi düşüncelerinizi ve kararlarınızı güçlendirmeye çağırıyor. Film, izleyicinin maceraya çıkmasını, köylerinin kaderini değiştirmesini ve çok büyük bir kötü gücü aşmasını öğütlüyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Rift

  Yayın Tarihi:

  25 Kasım 2022

  Senaryo:

  Ty Donaldson, Kendrick Foxx, Tammie Renee

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?