Sevdiğim Tüm Erkeklere 1 Netflix Filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 740 Görüntülenme

Sevdiğim Tüm Erkeklere 1 Netflix Filmi izle

Sevdiğim Tüm Erkeklere 1 2018 Netflix Filmi 1080P Türkçe dublaj ve altyazılı tek parça 4k izle Sevdiğim Tüm Erkeklere 1 Lara isimli bir liseli kızın sevdiği erkeklerin hepsine özel olarak mektup yazmasını ve saklamasını ancak bu mektupların sonrasında birisi tarafından tüm erkek arkadaşlarına postalanması sonucu başına gelen olayları anlatan Türkçe dublajlı Sevdiğim Tüm Erkeklere filmi, Lara’nın bu durum karşısında neler yaşadığını konu almaktadır.

To All the Boys I've Loved Before ismiyle 4k formatında bulacağınız filmde Lara bir lise öğrencisidir. Lara şu ana dek âşık olduğu tüm erkeklere özel mektuplar yazar ancak hiç birine postalama cesaretini kendinde bulamadığı için bu mektupları saklamayı tercih eder. Sevdiğim Tüm Erkeklere 1 türkçe dublaj izle Lara’nın yazmış olduğu son mektup ise şimdilerde ablası Margot’un birlikte olduğu erkek arkadaşı olan Josh’dır. Ancak üniversiteye gittiği için Josh ablasından ayrılmıştır ancak Lara yine de onunla çıkmanın kendisi ya da ablası için uygun olmadığını düşünmektedir.

Aradan zaman geçer ve Lara kız kardeşi Kitty ile evde takılırken Lara yorgunluktan salonlarının kanepesinde uyuyakalır ve sıkılan kız kardeşi Kitty’de onun odasını keşfe çıkar. Kitty odasında Lara’nın özenle sakladığı mektupları bulduğunda aklına inanılmaz bir plan gelir. Kitty bu mektupların hepsini okumakla işe başlar ve sonrasında da mektupları kaptığı gibi odasına gider. Sabah olduğunda Kitty aceleyle tüm mektupları gerçek sahiplerine postalamak için de geç kalmaz.

Lara okula döndüğü sabah arkadaşlarının tuhaf davranışları karşısında neler olduğunu anlayamaz. Eski çıktıkları ya da sevdiği erkekler tek tek gelmekte ve ona bir şeyler söyleyip gitmektedirler. İşin daha da kötüsü son aşkı Josh’da elinde bir mektup tutarak Lara’ya yaklaşmaktadır. Bu sırada Lara hemen yanında duran Peter ismindeki arkadaşını öper ve Josh’u uzaklaştırmayı da başarır. Sevdiğim Tüm Erkeklere 1 full hd izle Sonrasında yolları yeniden kesişen Peter ve Lara konuşmaya başlarlar. Lara onu neden öptüğünü açıklar ve Peter’da, Lara’ya eğer kabul ederse kendisinin de Gen adındaki eski sevgilisini kıskandırmak istediğini söyler. Lara bu teklifi kabul eder ve ikisi sevgili rolü yapmaya başlarlar. Bakalım bu sahte sevgili rolünü Lara ve Peter ne kadar sürdürebileceklerdir?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  To All the Boys I've Loved Before

  Yayın Tarihi:

  17 Ağustos 2018

  Senaryo:

  Sofia Alvarez, Jenny Han

  Ödüller:

  5 ödül & 11 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?