The Fallout izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 1,095 Görüntülenme

The Fallout izle

The Fallout 2021 Filmi 1080p Türkçe Dublaj ve Altyazılı tek parça 4K Full HD izle 720p-izle indir ve seyret film konusu: Vada Cavell, sevgi dolu bir ailesi ve arkadaşı Nick ile tipik bir Z kuşağı gencidir. Zeki ve küçük kız kardeşi Amelia'ya mükemmel bir abladır. Bir gün, Amelia'dan yardım isteyen bir mesaj alır. Endişeli olan Vada, telefonda ne olduğunu sormak için sınıftan çıkar. Amelia'nın ilk kez regl olması nedeniyle bu çaresiz yardım çağrısının gönderildiğini anladığında gerginliğinin bir kısmı azalır. Kız kardeşine yardım ettikten sonra Vada banyoya girer ve popüler bir kız, dansçı ve etkileyici bir kişi olan Mia'nın orada olduğunu fark eder.

The Fallout türkçe dublaj izle İki genç konuşmaya başladığında, silah sesleri yükselir ve gençler, okul saldırılarının o kadar yaygın hale geldiği ve gerçek protokollerin uygulandığı acı gerçeklerle karşılaşırlar. İki kız ne olduğunu hemen anlar ve Vada, Mia'yı saklanmak için bir bölmeye sürükler. Kısa süre sonra okuldaki başka bir öğrenci Quinton onlara katılır. Quinton'ın gömleğinde kan vardır ve kardeşi vurulmuştur. Üçü de o sıkışık ahırda hiç olmadıkları kadar korkmuş halde kalırlar. Sonrasında ise polis gelir ve saldırganı yakalar. Olaydan önce Nick, nesiller boyu süren sosyal medya balonundan ve anında tatmin olmaktan memnundur. Olaydan sonra yaşıtları arasında bir lider olarak ortaya çıkar ve okul saldırılarını temelli durdurmak için değişiklik yapmanın tek yolunun siyaset olduğunu düşünmektedir. Nick yürüyüşlere öncülük eder, toplantılara katılır ve devrimin ön saflarında yer alır.

The Fallout türkçe altyazılı izle Vada zamanla duygusuzlaşmaya başlar ve iyi niyetli ailesi, Vada ile ilişkilerinde aniden filizlenen açığı aşacaklarını ve onu bir terapist olan Anna'ya gitmesi konusuna ikna etmeye çalışırlar. Bu arada, Amelia ablası tarafından yabancılaştırıldığını hisseder ve Vada'ya ihtiyaç duyduğunu düşündükleri alanı vermek isteyen ailesinin aksine, Amelia kız kardeşini kendi etrafında kurduğu kabuktan kurtarma yaklaşımında neredeyse isteksizdir. Başlangıçta başarısız olan Amelia, Vada'nın Amelia yüzünden neredeyse öldürüldüğünü düşündüğünü düşünmeye başlar.

Dehşet anlarını onlarla paylaştığı için Vada, tepkisinin Mia ve Quinton'ınkine oldukça benzer olduğunu düşünür. Vada, Mia'ya yakınlaştıkça, Nick ile olan dostluğu kaçınılmaz olarak zarar görür. oyuncu kadrosu: Jenna Ortega, Maddie Ziegler, Niles Fitch gibi isimler filmin içerisinde yer almaktadır. Film fragmanı, imdb, ekşi, MUBI, beyazperde, trailer, cast gibi aramalarınızı sitemizden bulabilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Fallout

  Senaryo:

  Megan Park

  Ödüller:

  4 ödül & 1 nomination

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?