Yarının Sınırında Filmini (1080p) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.5 IMDB Puanı 1,980 Görüntülenme

Yarının Sınırında Filmini (1080p) izle

İyi Bir Bilim Kurgu Aksiyon
2014 Amerikan yapımı olan Edge of Tomorrow (Yarının Sınırında) bilim kurgu hayranı olmayanları bile ekrana bağlayabilecek bir aksiyon filmi. Çoğu yapıma konu olmuş tekrarlanan zaman döngüsü içinde geçen bir öyküsü var. Ama yine de filmin konusu çok farklıymış gibi heyecanla, merakla izliyorsunuz. Hemen hemen her filmde mutlaka gördüğümüz aşk hikâyesi bu filmde aksiyonun önüne geçemiyor.
Genel olarak bilim kurgu filmlerinde konu alının dünyalar savaşı ile bu filmde de karşı karşıyayız. Dünya dışı bir yaşam formu birçok bölgeyi ele geçirmiştir. İnsanlık yok olmanın eşiğindedir. Üstün teknoloji ve yeteneklere sahip uzaylılar gezegeni ele geçirmek üzeredir. Dünya orduları bir araya gelir.
Edge Of Tomorrow Yok Olmak İle Var Olmanın Sınırı
Film çarpıcı bir sahne ile başlar. Hiç savaş deneyimi olmayan kahramanımız, savaştan önce reklamcılık yapmaktadır ve ordudaki görevi de pazarlama olan bir subaydır. Üstü ile ters düşünce rütbeleri alınmış bir er olarak savaş meydanına gönderilir. Sahaya iner inmez bir alfa uzaylı ile karşı karşıya gelir ve ölür. Aslında ölürken uzaylıyı da öldürmeyi başarmış ve bu forma ait olan telepati yeteneğine sahip olmuştur.
Kahramanımız hiç savaşa gitmemiş gibi uyanır. Döngü başlamıştır. Tekrar tekrar ölür ve tekrar uyanır. Kadın kahramanımız ise bu döngüde onun güçlenmesine ve savaşçı yetenekleri kazanmasına yardımcı olan çok başarılı bir subaydır. Kahramanımızın bu döngüyü kırmasını sağlar. Birlikte bu aksiyon dolu bilim kurgunun içinde ilerlerler.
Yarının Sınırında Çok İyi Performanslar
Kahramanımız bu döngüyü nasıl kıracak, yeteneklerini nasıl geliştirecek, adrenalin nereye kadar yükselecek, hemen sizi saran merak duygusu ile gözünüzü kırpmadan izleyeceğiniz bir aksiyon. Tanıdık konular ve sahneler olmasına rağmen nasıl böyle muhteşem bir bilim kurgu ortaya çıkmış derseniz, yönetmen işini çok iyi yapmış. Oyuncu performanslarını da yabana atmamak gerekir tabii.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Yarının Sınırında

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?