Kirpi Sonic Türkçe Dublaj Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1002 Yorum 18,217 Görüntülenme

Kirpi Sonic Türkçe Dublaj Full HD izle

Kirpi Sonic - Sonic the Hedgehog türkçe dublaj Full HD 720p izleme
15 Şubat 2020 tarihinde vizyona giren Kirpi Sonic - Sonic the Hedgehog filmi, Kirpi Sonic adlı kahramanımızın akıl almaz maceralarını konu alıyor. Her sahnesinde sizi şaşırtmayı başaracak olan bu filmi hemen şimdi izlemek için neyi bekliyorsunuz?

Sonic the Hedgehog Konusu
Sonic the Hedgehog, şeytani doktorun elindeki yüzükleri almaya çalışmaktadır. Ancak yetkililer de onun peşindedir ve kıskıvrak yakalanması an meselesidir. Hükümet yetkilileri insan biçimindeki bu kirpiyi yakalayabilmek için seferber olur. Devlet görevlileri köşe bucak her yerde Sonic’i ararken bizim Sonic ne yapıyordur dersiniz? Tabii ki şeytani Dr Eggman’ın eline geçmiş olan yüzükleri ondan geri almak için uğraşmaktadır. Green Hills’in kasabasının ileri gelenlerinden biri olan Tom Wachowski de zavallı Sonic’e yardım etmeye karar verir. Bir yolunu bulup hükümet yetkililerinin elinden kaçar ve soluğu bizim Sonic’in yanında alır. İkisi elele verip yüzükleri geri almak için beraber çalışmaya başlarlar. Tamam; başlarlar başlamasına da; dünya kadar sorun onları beklemektedir!

Sonic the Hedgehog Oyuncuları
Filmin yönetmeni ff Fowler, senaristleri shua Miller ve Patrick Casey; oyuncuları ise Tika Sumpter, Lee Majdoub, Ajan Stone, Neal McDonough gibi isimlerdir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Sonic the Hedgehog

  Senaryo:

  Josh Miller, Patrick Casey, Oren Uziel, Yuji Naka, Naoto Ohshima, Hirokazu Yasuhara, Van Robichaux, Evan Susser

  Yapım Şirketi:

  Paramount Pictures

  Yorumlar (1.002)