Boston Strangler 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.2 IMDB Puanı 175 Görüntülenme

Boston Strangler 2023 izle

Boston Strangler izle 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720P-izle Full HD Sinema Filmi Tek Parça 4k ve 1080P izle Boston Strangler filminin konusu, Amerika'nın Boston kentinde 1962-1964 yılları arasında gerçekleşmiş olan cinayetleri konu alıyor. Filmin konusu, ünlü bir suçlu olan Albert DeSalvo'nun (Frank Langella) Boston Strangler olarak anılan seri katil olarak bir dizi kadın cinayetlerini işlemesi ve cinayetlerin üzerindeki polis araştırmalarının temelini oluşturuyor. Filmin başlangıcında, 13 kadının cinayetleri arasında sadece birkaç tane çözülmüş durumda. İşler biraz daha karmaşıklaşıyor ve DeSalvo'nun suçtan arındırılmasının arkasındaki gerçekler ortaya çıkıyor. Polisler, DeSalvo'nun işlediği cinayetlerin arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmanın yollarını arıyor ve sonunda DeSalvo'nun ortaya çıkarılmasını sağlıyor.

Bu arada DeSalvo, cinayetlerinin arkasındaki gerçeği ve kurbanlarının kim olduğunu konuşmaktan çekinmiyor. Ancak, DeSalvo'nun gerçeği açıklaması, insanların cinayetleri çözmek için kullandıkları metodolojinin doğruluğu hakkında bazı şüpheler yaratıyor. DeSalvo, cinayetlerin arkasındaki gerçekleri açıkladığında, insanlar onu suçlamaktan vazgeçiyor ve onun gerçeklerini kabul ediyor.

Boston Strangler filminin konusu, Albert DeSalvo'nun cinayetleri işlemesine ve cinayetlerin arkasındaki gerçeğin ortaya çıkarılmasına odaklanıyor. Filmin sonunda, DeSalvo'nun suçtan arındırılmasının arkasındaki gerçekler ortaya çıkarılmış oluyor. Albert DeSalvo'nun yaptıklarının arkasındaki gerçeklerin ortaya çıkması, insanların cinayetlerin arkasındaki gerçeği anlamaya başlamasına ve daha iyi bir hukuk sistemi oluşturmaya çalışmalarına olanak sağlıyor. Boston Strangler, katilin arkasındaki gerçeğin ortaya çıkmasının zorluklarını anlatan ve hukuk sistemi hakkında insanları düşünmeye çağıran bir film.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Boston Strangler

  Yayın Tarihi:

  17 Mart 2023

  Senaryo:

  Matt Ruskin

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?