Martin 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.9 IMDB Puanı 143 Görüntülenme

Martin 2023 izle

Yönetmen:

Martin izle 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720P-izle Full HD Sinema Filmi Tek Parça 4k ve 1080P izle Martin, 2023 yapımı çok katmanlı bir psikolojik gerilim filmidir. Filmin kahramanı, başkarakter Martin, çevresindeki insanların ona bakışından kaynaklanan baskılarla baş edemeyen, sosyal çevresinde kabullenilmeyi arzulayan ama bunu gerçekleştiremeyen bir gençtir.

Martin, gençliğinin sonuna yaklaşırken, arkadaşlarıyla arasının bozulmasıyla tek başına yaşamaya başlar. Başlangıçta, hayatının kontrolünü ele almayı ve yaşam kalitesini arttırmayı ummaktadır. Ancak, çevresindeki insanların onu anlamasını isterken, kendisi için bir yol aramaya başlar.

Martin, kendini ait olmadığı bir kültüre ve topluma sürgün ederken, kendi hayatı hakkındaki kararlarını kendisinin alması gerekiyor. Hayal kırıklığı ve çaresizliğiyle, kendini özgür kılmak için açılan kapıları ararken, kötü çevresel etkenlerle de karşı karşıya kalır.

Martin, arkadaşlarının kendisine yönelik yanlış anlamaları, çevresindeki insanların onu anlamasını istemesi, kendisine karşı olan korku ve nefret söylemleri ve toplum tarafından özgür olarak algılanamamasına rağmen, kendi yolunu arayışlarını sürdürür.

Film, Martin'in kendi hayatının kontrolünü ele almasının zorluklarını, çevresindeki insanların onu anlamasının zorluklarını ve kendi özgürlüklerini aramak için kendisine verilen fırsatlarının hikayesi olarak anlatılmaktadır. Gizemli, karanlık ve sır dolu olayların yanı sıra, Martin'in kendini özgür hissetmesi, kendini ifade etmesi ve arayışının deneyimlenmesi, izleyicileri derin bir duygusal deneyim yaşatmaktadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Martin

  Senaryo:

  A.P. Arjun

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?