Polar Türkçe Dublaj izle (2019)
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
7.0 IMDB Puanı 14 Yorum 5,749 Görüntülenme

Polar Türkçe Dublaj izle (2019)

Polar izleme
Dünyanın en iyi suikastçılarından biri olan The Black Kaise, gerçek adı ile Duncan Vizla, yaşı geldiğinden ve kendi isteği ile emekli olmak ve bu işleri bırakmak istemektedir. Sakin bir yerde yaşamaya başlayan ve Camille ile aralarındaki bağı güçlendirmeye çalışırken eski işvereni Duncan için başka şeyler planlamaktadır. Daha genç, hızlı ve acımasız katil topluluğu ile karşı karşıya gelir.
Eğer iş seni öldürmezse, emeklilik öldürür olarak Duncan, emekli olmak istemesine rağmen hayatı için mücadele etmek zorundadır. 2 hafta içinde 50 yaşına girecek olan Duncan, tecrübesi ile herkese meydan okumaktadır. Çünkü emekli olduğu takdirde çalıştı şirketten 8 milyon dolar alacağı olacaktır fakat emekli olmadan ölürse bu para şirkete kalacaktır.

Polar Film Konusu
Film, aynı adlı Victor Santos tarafından yayınlanan webcomic’ten yani internette yayınlanan çizgi romandan uyarlama yapılmıştır. Netflix tarafından Ocak 2019’da yayınlanmıştır. 2019’un en iyi aksiyon filmleri arasında gösterilen Polar, John Wick ile karşılaştırılır. Konu itibari ile bazı benzerlikler bulunsa da Polar ve ana karakter The Black Kaise çok daha vahşi ve kanlıdır.
Polar, aksiyon, suç, dram dalında bir yapımdır. John Wick, Hitman, Taken gibi filmleri sevenler için bol aksiyonu ve kurgusuyla kendisini izletmeyi başaran bir filmdir. Bol vahşet ve cinsellik içeren film Netflix tarafından +18 yaş ve üzeri kişiler için değerlendirilmiştir.

Polar 2019 Netflix Filmi Türkçe Dublaj
Yetkililer tarafından kesin bir bilgi ve tarih olmamasına karşın finali ve yönetmenin açıklamaları doğrultusunda devam filmine kesin gözüyle bakılmaktadır. Polar adlı Webcomic serisinin ilk kitabından uyarlama yapılan film, yönetmenin açıklamasına göre daha 4 kitap bulunmakta ve anlatılacak daha çok hikâyenin olacağı yönündedir. Ayrıca karakterlere çizgi roman ile sabit kalınmadığı ve farklı hikayelerin eklendiğini de belirtmiştir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Polar

  Senaryo:

  Jayson Rothwell

  Resimler

  "Polar Türkçe Dublaj izle (2019)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (14)