Winnie-the-Pooh: Blood and Honey izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.1 IMDB Puanı 74 Görüntülenme

Winnie-the-Pooh: Blood and Honey izle

Winnie-the-Pooh: Blood and Honey izle 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720P-izle Full HD Sinema Filmi Tek Parça 4k ve 1080P izle

Winnie-the-Pooh: Blood and Honey, Disney'in kalbine doğru klasik hikayesini bir modern gözle izleyen bir animasyon filmidir. Hikaye, büyük çocukların sevdiği Winnie-the-Pooh ve arkadaşlarının korkunç bir macerasını anlatır.

Hikaye, en sevdiği yiyecek olan balı arayan Winnie-the-Pooh'un kuşkucu olduğu bir düğün yemeğinden başlar. O ve arkadaşları, bölgenin kötü ve gizemli kralı tarafından kontrol edilen çok karanlık bir ormana doğru yola çıkarlar. Ormana girdikten sonra, arkadaşları, kötü kralın insanları ve hayvanları kötü bir şekilde kullandığını görür.

Ormanın içinde, balı arayan Pooh ve arkadaşları, kötü kralın büyük gücünün üzerinde durmak için bir plan geliştirmelidir. Bal aramak için, Pooh ve arkadaşlarının sihri ve macerayı araştırmalarına başlamaları gerekir.

Bu macerada, Pooh ve arkadaşları, kötü krala karşı direnmeleri, ormanı kurtarmaları ve balı aramak için güçlü bir arkadaşlık kurmaları gerekir. Pooh ve arkadaşlarının, bu görevleri tamamlamak için daha önce hiç deneyimlemediği yeni kabiliyetleri öğrenmeleri gerekir. Bu kabiliyetler, arkadaşlarını kötü kralın kötülüklerinden kurtarmaya yardımcı olacaktır.

Sonunda, Pooh ve arkadaşlarının gücü, kötü kralın kötülüğünü yenmek için yeterli olacaktır. Pooh ve arkadaşlarının gücü, ormanın kurtulmasına ve balın aranmasına yardımcı olacaktır. Bu maceranın sonunda, Pooh ve arkadaşlarının arkadaşlıkları güçlü olacak ve orman kötü kralın kötülüklerinden kurtulmuş olacaktır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Winnie the Pooh: Blood and Honey

  Yayın Tarihi:

  17 Mart 2023

  Senaryo:

  Rhys Frake-Waterfield

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?