Çığlık 6 – Scream 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.9 IMDB Puanı 66 Görüntülenme

Çığlık 6 – Scream 2023 izle

Çığlık 6 - Scream 2023 izle 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720P-izle Full HD Sinema Filmi Tek Parça 4k ve 1080P izle Scream 6, 2023 yapımı gerilim türündeki bir film. Film, Sidney Prescott'ın önceki filmlerdeki başarılarından faydalanarak Ghostface'in serinin son filmindeki yeni yüzünün işlediği cinayetleri çözmeye çalıştığı bir kasabaya döndüğünü konu alıyor.

Bir yandan Sidney, yepyeni bir kasabada yeni arkadaşlar edinirken, diğer yandan eski arkadaşlarının kasabada yaşayan gizemli kişiliklerle bağlantısının olduğunu keşfetmeye çalışıyor. Sidney, aynı zamanda kasabada yaşayan koruyucu karakterlerin arasında sıradan bir kadın olarak kendini kötü amaçları olan bir seri katil olan Ghostface ile karşı karşıya buluyor.

Sidney, Ghostface'in ölümcül intikam arayışına karşı mücadelesini başlatıyor, ancak kasabanın gizemli sırlarını ortaya çıkarmadan önce, kendi geçmişinin sırlarını çözmesi gerekiyor. Sidney, kasabadaki arkadaşlarıyla birlikte katilin arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak için Ghostface'i takip ediyor ve sonunda Sidney, cinayetlerin arkasındaki asıl nedeni ortaya çıkarıyor - kasabada yaşanan kötü olayların ardında Sidney'in ölümsüz bir arkadaşının kötü amaçlarının olduğunu keşfediyor.

Scream 6, Sidney'in kasabadaki arkadaşlarının yardımıyla kendine özgü stiliyle Ghostface'e karşı mücadele ederken, gerçek sebepleri anlamayı başarmasının ve kasabanın sırlarını çözmeyi başarmasının öyküsünü anlatıyor. Sidney, kasabanın gizemli sırlarını keşfederken, gerçek nedenleri anlamak ve Ghostface'i kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. Böylece Sidney, kasabada yaşayan kötü amaçları olan Ghostface'i bitirmeyi başaracak ve kasabayı kötülükten kurtarmayı başaracak.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Scream VI

  Yayın Tarihi:

  10 Mart 2023

  Senaryo:

  James Vanderbilt, Guy Busick, Kevin Williamson

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?