Knights of the Zodiac 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 38 Görüntülenme

Knights of the Zodiac 2023 izle

Knights of the Zodiac izle 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720P-izle Full HD Sinema Filmi Tek Parça 4k ve 1080P izle Knights of the Zodiac, 2023 yapımı bir macera filmidir. Yapımcısı Netflix'dir. Filmin konusu, Athena ve krallığının kötülükten kurtulmasını sağlamak için 12 Zodyak Savunucusunu çağırmasını konu alıyor.

Anlatı, dünyaya güvenli bir gelecek için Athena'nın 12 Zodyak Savunucusunu çağırmasıyla başlıyor. Onların tümü, kötülükten kurtulmak için Athena'nın krallığını korumak için ortaya çıkmıştır. Athena'nın koruması altındaki Zodyak Savunucuları, her biri özel yetenekleri olan ve güçlü zırhlar giyen zırhlılar olarak tanımlanır.

Zodyak Savunucuları, kötülükleri yok etmek için Athena'nın krallığını korumakla görevlendirilir. Athena, onlara güç vermek için kendisinden güç alan bir silah olan Gold Cloth'u verir. Gold Cloth, onların kötülüklere karşı mücadele etmesini sağlar.

Zodyak Savunucuları, Athena'nın krallığını korumak için kötülükleri ortadan kaldırmak için büyük görevleri üstlenir. Bu görevler, kötülükleri yok etmek, Athena'nın krallığını korumak ve kötülüklerin kaynağına kadar gitmek için kapsamlı bir mücadeleyi gerektirir.

Knights of the Zodiac, bu çarpıcı hikayeyi anlatırken, Athena ve Zodyak Savunucularının kötülükleri yok etmek için verdikleri mücadeleyi açıkça ortaya koyuyor. Film, Athena ve krallığının kötülüklerden kurtulması için 12 Zodyak Savunucusunun kahramanlıklarını anlatıyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Knights of the Zodiac

  Senaryo:

  Kiel Murray, Josh Campbell, Matt Stuecken

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?